top of page
DZIAŁALNOŚĆ

Usługi Marka

wartość

rozwój

kreacja

Bóg wie co

to zespół kreatywny, który wspiera małe i większe inicjatywy w rozwoju wartości i kreacji wizerunku. Konsulting strategiczny, zarządzanie zmianą, transformacja organizacji i wsparcie dla przedsiębiorców oraz liderów.

BÓG WIE CO to także marka modowa, inspirująca jej społeczność poprzez odzież, akcesoria, oparte na doświadczeniu Biblii hasła oraz blog. 

Poznaj naszą markę

Poczytaj o marce poniżej lub zajrzyj do naszych mediów społecznościowych

         Bóg wie co jako marka, która powstała w 2013 roku w Szczecinie. Nasz pierwszy kilkuletni projekt polegał na produkcji i sprzedaży unikalnej kolekcji odzieży i akcesoriów. Prowadziliśmy 2 firmowe sklepy: w Szczecinie i w Krakowie.

        Nazwa "Bóg wie co" jest grą słów pomiędzy „nie wiadomo co” a głębszym znaczeniem, interpretowanym przez nas w duchu chrześcijańskiego zaufania.

Ta właśnie zachęta do zaufania jest głównym przesłaniem marki. Odnosimy się do Boga jako do tego, który - jak sam mówi, "wie co" jest dla nas najlepsze.

Powierzenie się Jego opiece ma skutkować wewnętrznym pokojem oraz otwarciem się na Jego prowadzenie, relację z Nim i znaki Jego obecności w codziennym życiu. Nasze przesłanie wiąże się najbliżej z orędziem św. Siostry Faustyny - Apostołki Bożego Miłosierdzia i nawiązuje do tego, że Bóg chce mieć

relację z każdym człowiekiem, bez względu na jego aktualną kondycję czy historię życia.

 

Kolejny projektem, realizowanym przez markę "Bóg wie co" w latach 2020 - 2022 była selekcja i sprzedaż odzieży damskiej i męskiej z drugiej ręki #projektnoweżycie. Ten projekt #zerowaste inspirowany był słowami z Księgi Ezechiela: "I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza" (Ez 36, 26) .

W dobie wrażliwości ekologicznej oraz trendów mody, idącej w kierunku unikatowości - stworzyliśmy możliwość znalezienia "tego czegoś" z dodatkowym mocnym przesłaniem.

Aktualnie pracujemy nad nowym komercyjnym projektem, który wkrótce pojawi się zarówno tutaj na naszej stronie www jak i w prowadzonych przez nas mediach społecznościowych.

         Zachęcamy do włączenia się w naszą społeczność, ludzi pragnących żyć z pasją, młodych duchem, szukających najlepszej drogi dla siebie w duchu zaufania Opatrzności i otwartych na budowanie relacji z Bogiem.

         Zachęcamy do wsparcia naszej misji poprzez kupowanie naszych produktów i  bycie fanem "Bóg wie co" w mediach społecznościowych.

slow slow.jpg
15895788_1112690528853010_6614015953895972399_o.jpg
118164362_3141778385944204_1846694407215522095_n.jpg
bottom of page